Zlecenia realizuje kompleksowo. Działam na terenie całej Polski.


Posiadając doświadczenie proponuje Państwu projekt oraz wykonanie m.in. grilla, wędzarni, pieca chlebowego, pieca do pizzy, kuchni na fajerki z miejscem na kociołek, kuchni kaflowej, grillo-kominka. Oferuje kominki nie tylko ogrodowe, klasyczne i nowoczesne, do użytku domowego i gastronomi. Zlecenia realizujemy kompleksowo. Prace wykonuje z materiałów własnych lub powierzonych. Całość jest wykonana ręcznie z precyzją i starannością.


Tradycyjne metody budowania pieców, z zastosowaniem pierwotnych materiałów, takich jak kamień, piaskowiec, granit, dolmit, łupek, kamień, cegła, cegla recznie formowana, polepa z gliny, nadając swoim dziełom wyjątkowy, rustykalny charakter. Dzięki temu każdy piec jest inny, ma swoją niepowtarzalną osobowość.


Zapraszamy do kontaktu

Piece z duszą

Grille ogrodowe

Grill to niezbędny element wyposażenia każdego domu z ogrodem czy działki rekreacyjnej. Jeśli chcesz zainwestować w miejsce do grillowania, które posłuży Ci przez dziesięciolecia, a nie przez jeden sezon.

Sprawdź ofertę

Piece z duszą

Grillo wędzarnie

Kochasz smak aromatycznej wędzonej kiełbasy, a wiosną nie możesz doczekać się pierwszego grillowania? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie - murowaną grillo wędzarnię.

Sprawdź ofertę

Piece z duszą

Piece chlebowe

Kto nie kocha smaku i aromatu świeżo upieczonego chleba? Ten tradycyjny może pochwalić się chrupiącą skórką i idealnie miękkim, puszystym wnętrzem.

Sprawdź ofertę

Piece z duszą

Piece do pizzy

Sos ze świeżych pomidorów? Ciasto z perfekcyjnie dobranymi proporcjami składników? Czy może idealnie dobrana temperatura pieczenia?

Sprawdź ofertę

Piece z duszą

Kominki w ogrodzie

Ogień to nie tylko źródło ciepła. To również niemożliwy do odtworzenia żadnymi dostępnymi na dzień dzisiejszy metodami rodzaj oświetlenia, które tworzy niesamowitą atmosferę

Sprawdź ofertę

Zadzwoń do nas

793 389 091